Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ambroise Louis Garneray na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ambroise Louis Garneray v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Ambroise Louis Garneray na ArtsDot.com dílo COMBAT NAVAL: 600 návštěv, což představuje 14% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Pirate Ship a Confiance Kent Fight. Celkem bylo zaznamenáno 5 700 návštěv u Ambroise Louis Garneray: 2 200 návštěv stránky umělce a 3 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 200% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 100 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (81%) a telefony (19%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): 70% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 48% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Ambroise Louis Garneray
Toto je 10 děl umělce Ambroise Louis Garneray, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
COMBAT NAVAL
600 návštěv · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 návštěv · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 návštěv · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 návštěv · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 návštěv · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 návštěv · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 návštěv · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 návštěv · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 návštěv · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 návštěv · 4,5%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Ambroise Louis Garneray?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 300 | 2 800 |
| Srp 2026 | 200 | 200 |
| Zář 2026 | 700 | 500 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Ambroise Louis Garneray?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Ambroise Louis Garneray?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 4,5% |
| Měkké stínění | 18,0% | 9,1% |
| Střední jas | 32,0% | 31,8% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 43,2% |
| Luminózní | 8,0% | 11,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 29,5% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 36,4% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 34,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 44,4% | 60,0% |
| Zemité tóny | 46,7% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 4,4% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 2,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 15,9% |
| Vyvážená | 48,0% | 70,5% |
| Živobylé | 12,0% | 13,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 4,5% |
| Jemný | 12,0% | 4,5% |
| Vyvážený | 12,0% | 2,3% |
| Výrazný | 22,0% | 36,4% |
| Prohlášení | 44,0% | 52,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,0% | 27,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 11,4% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 4,5% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 22,7% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 34,1% |
Která díla umělce Ambroise Louis Garneray jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Ambroise Louis Garneray?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 600 | 80,7% |
| telefony | 1 100 | 19,3% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Ambroise Louis Garneray?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 400 | 44,4% |
| španělsky | 200 | 22,2% |
| korejsky | 200 | 22,2% |
| anglicky | 100 | 11,1% |
Kolik návštěv má Ambroise Louis Garneray denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Ambroise Louis Garneray na ArtsDot.com
Která díla umělce Ambroise Louis Garneray jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je COMBAT NAVAL se 600 návštěvami (14% všech zobrazení umělce Ambroise Louis Garneray). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Ambroise Louis Garneray na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Ambroise Louis Garneray celkem 5 700 návštěv: 2 200 na stránce umělce a 3 500 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Ambroise Louis Garneray?
- Většinou na počítače (81%) a telefony (19%): 81% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Ambroise Louis Garneray?
- Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 70% návštěv oproti 48% v katalogu umělce.