Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alexander Fraser na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alexander Fraser: údaje v několika řádcích
Cadzow forest, south lanarkshire je hvězdou: 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 8% všech zobrazení umělce Alexander Fraser. Následují At barncluith, sketch from nature a Mending of the nets. Součet prohlídek stránky umělce (800 prohlídek) a děl (800 prohlídek) činí celkem 1 600. Zájem klesl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 200 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), což představuje 75% návštěv oproti 64% v katalogu.
Alexander Fraser: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Alexander Fraser.
-
1
Cadzow forest, south lanarkshire
100 návštěv · 8,3%
-
2
At barncluith, sketch from nature
100 návštěv · 8,3%
-
3
Mending of the nets
100 návštěv · 8,3%
-
4
Gathering logs in cadzow forest
100 návštěv · 8,3%
-
5
Waterfall
100 návštěv · 8,3%
-
6
Cadzow forest, autumn
100 návštěv · 8,3%
-
7
A highland croft
100 návštěv · 8,3%
-
8
Landscape and cattle
100 návštěv · 8,3%
-
9
Eshing bridge
100 návštěv · 8,3%
-
10
The bass rock from canty bay
100 návštěv · 8,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Alexander Fraser?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Alexander Fraser prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Alexander Fraser ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,7% | 25,0% |
| Měkké stínění | 24,4% | 25,0% |
| Střední jas | 42,2% | 41,7% |
| Jasná rovnováha | 6,7% | 8,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,9% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 48,9% | 58,3% |
| Vyvážená jemnost | 37,8% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,4% | 8,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,7% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 13,3% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 16,7% |
| Vyvážená | 73,3% | 75,0% |
| Živobylé | 6,7% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,7% | 8,3% |
| Jemný | 15,6% | 25,0% |
| Vyvážený | 13,3% | 16,7% |
| Výrazný | 15,6% | 8,3% |
| Prohlášení | 48,9% | 41,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,2% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 64,4% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 25,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Alexander Fraser měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cadzow forest, south lanark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Spring sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle campbell, springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barncluith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh cottage, vale of conw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life, beans and red p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape and cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gathering logs in cadzow fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old mill, barncluth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Alexander Fraser?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Alexander Fraser a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Alexander Fraser
Která díla od Alexander Fraser si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Cadzow forest, south lanarkshire s 100 návštěvami nebo 8% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Alexander Fraser na ArtsDot.com?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 800 u jeho děl.
Která díla Alexander Fraser nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) tvoří 75% prohlídek, ačkoliv představují pouze 64% katalogu.