Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Albert Chmielowski na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Albert Chmielowski
Lidé otevírají Ecce Homo častěji než jakékoliv jiné dílo od Albert Chmielowski: 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 78% všech zobrazení. Czarnokozince a Ecce Homme doplňují pódiun. Albert Chmielowski celkem zaznamenal 600 návštěv, z toho 0 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 200 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 89% návštěv, přestože tvoří pouze 16% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Albert Chmielowski
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Albert Chmielowski s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Albert Chmielowski měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jakou pozornost získávají díla Albert Chmielowski celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Albert Chmielowski?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 57,9% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,8% | 88,9% |
| Střední jas | 26,3% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 36,8% | 88,9% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,3% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 100,0% |
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 68,4% | 0,0% |
| Vyvážená | 26,3% | 88,9% |
| Živobylé | 5,3% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 42,1% | 0,0% |
| Jemný | 15,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 5,3% | 11,1% |
| Prohlášení | 36,8% | 88,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 77,8% |
| Vyvážená harmonie | 10,5% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 42,1% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 21,1% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Albert Chmielowski v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Death, central section of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black clouds, section of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death and conflagration… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black clouds. Death. Pestil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pestilence, section of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden of Love. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grey Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pestilence, right-hand sect… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Albert Chmielowski čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Albert Chmielowski a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Albert Chmielowski: rychlé odpovědi
Které dílo má u Albert Chmielowski nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Ecce Homo: 700 návštěv, což představuje 78% z celkového počtu zhlédnutí umělce Albert Chmielowski. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Albert Chmielowski?
- 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 0 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Albert Chmielowski, který lidé preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 89% návštěv pro 16% katalogu.