Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Al Held na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Al Held
Lidé otevírají Almost There častěji než jakékoliv jiné dílo od Al Held: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 67% všech zobrazení. Taxi Cab III doplňují pódiun. Al Held celkem zaznamenal 400 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 100 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 12% katalogu.
Top 2: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Al Held
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 2 děl umělce Al Held s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Al Held měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Al Held celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Al Held?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 33,3% |
| Střední jas | 12,5% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 37,5% | 0,0% |
| Luminózní | 25,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,5% | 66,7% |
| Sytá barva | 12,5% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 14,3% | 66,7% |
| Zemité tóny | 28,6% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 28,6% | 0,0% |
| Monochromní | 14,3% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 37,5% | 33,3% |
| Živobylé | 25,0% | 66,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 25,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 62,5% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 66,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 50,0% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Al Held v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taxi Cab III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury Zone III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Study for Order Disorder A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Straits of Malacca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Almost There | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Trajan's Edge I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Al Held čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Al Held a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Al Held: rychlé odpovědi
Které dílo má u Al Held nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Almost There: 200 návštěv, což představuje 67% z celkového počtu zhlédnutí umělce Al Held. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 2.
Kolik návštěv má Al Held?
- 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 100 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Al Held, který lidé preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 67% návštěv pro 12% katalogu.