Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Stewart Carmichael в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Stewart Carmichael: цифрите в няколко реда
The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus е звездата: 300 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 25% от всички прегледи на Stewart Carmichael. Следващи са The Wash Girl и The Model. Общо страницата на артиста (100 посещения) и произведенията (1000 посещения) съставляват 1100. Най-добър месец: Юли 2026 (900 посещения). Посещенията са в полза на Балансиран (Интензивност на цвета), като съставляват 67% от посещенията спрямо 41% от каталога.
Stewart Carmichael: 10 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от Stewart Carmichael.
-
1
The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus, 1940
300 посещения · 25,0%
-
2
The Wash Girl, 1900
100 посещения · 8,3%
-
3
The Model, 1897
100 посещения · 8,3%
-
4
The Caravanner, 1930
100 посещения · 8,3%
-
5
The Sacrifice of Isaac, 1923
100 посещения · 8,3%
-
6
Still Life (The Tanagra Figure), 1935
100 посещения · 8,3%
-
7
Ex Bailie Daniel Shoebotham Smith (1890–1926), 1926
100 посещения · 8,3%
-
8
The Old Mother, 1905
100 посещения · 8,3%
-
9
The Housewife
100 посещения · 8,3%
-
10
Dundee Women Reading the War News
100 посещения · 8,3%
Кога посещават хората страницата на Stewart Carmichael?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 200 |
| Юли 2026 | 100 | 800 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Кога се разглеждат произведенията на Stewart Carmichael?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на Stewart Carmichael, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 48,1% | 25,0% |
| Мека сянка | 48,1% | 66,7% |
| Мека светлост | 3,7% | 8,3% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 51,8% | 33,3% |
| Деликатен цвят | 33,3% | 50,0% |
| Балансирана мекота | 14,8% | 16,7% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 85,7% | 71,4% |
| Монохромни | 7,1% | 14,3% |
| Неутрални цветове | 7,1% | 14,3% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 59,3% | 33,3% |
| Балансиран | 40,7% | 66,7% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 22,2% | 8,3% |
| Нежен | 33,3% | 8,3% |
| Балансиран | 22,2% | 41,7% |
| Смел | 14,8% | 25,0% |
| Изказване | 7,4% | 16,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 25,9% | 16,7% |
| Нежно смесена палитра | 11,1% | 8,3% |
| Балансирана хармония | 22,2% | 25,0% |
| Силно цветово единство | 29,6% | 41,7% |
| Единна палитра | 11,1% | 8,3% |
Кои са най-популярните произведения на Stewart Carmichael, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James G. Lowson, Provost (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Housewife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Jane Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert the Bruce Receiving… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scottish Saint Praying at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Preacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Caravanner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Old Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Giles Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susan Gilles, Mrs Carmichael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици говори аудиторията на Stewart Carmichael?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какви са дневните посещения на Stewart Carmichael за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 100 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Stewart Carmichael
Кои произведения на Stewart Carmichael се отварят най-често?
- The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus на първо място, с 300 посещения или 25% от общия брой прегледи. Над него са класирани 10 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Stewart Carmichael в ArtsDot.com?
- 1100 посещения за дванадесет месеца: 100 на страницата на художника и 1000 на неговите произведения.
Кои произведения на Stewart Carmichael пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Балансиран (Интензивност на цвета) събират 67% от посещенията, въпреки че представляват само 41% от каталога.