Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Robert Tatin в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Robert Tatin: цифрите в няколко реда
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches е звездата: 400 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 8% от всички прегледи на Robert Tatin. Следващи са Arcane VI и La Belle Epoque. Общо страницата на артиста (1300 посещения) и произведенията (3600 посещения) съставляват 4900. Интересът нараства, като броят на посещенията между Сеп 2026 и Окт 2026 е с 200% по-голям. Най-добър месец: Юли 2026 (3200 посещения). Според устройството: компютърни устройства (65%), мобилни телефони (33%) и планшети (2%). Посещенията са в полза на Смел (Контраст), като съставляват 37% от посещенията спрямо 28% от каталога.
Robert Tatin: 10 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от Robert Tatin.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 посещения · 7,8%
-
2
Arcane VI
400 посещения · 7,8%
-
3
La Belle Epoque
400 посещения · 7,8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 посещения · 5,9%
-
5
Coup de Tête
300 посещения · 5,9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 посещения · 5,9%
-
7
Lunaison
200 посещения · 3,9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 посещения · 3,9%
-
9
Le Cirque
200 посещения · 3,9%
-
10
Men Dü
200 посещения · 3,9%
Кога посещават хората страницата на Robert Tatin?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 500 | 2700 |
| Авг 2026 | 200 | 700 |
| Сеп 2026 | 200 | 0 |
| Окт 2026 | 400 | 200 |
Кога се разглеждат произведенията на Robert Tatin?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на Robert Tatin, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 16,0% | 5,9% |
| Мека сянка | 64,0% | 72,5% |
| Мека светлост | 20,0% | 21,6% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 38,0% | 41,2% |
| Деликатен цвят | 36,0% | 35,3% |
| Балансирана мекота | 24,0% | 23,5% |
| Ясно изразени цветове | 2,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 92,9% | 89,3% |
| Тъмни нюанси | 3,6% | 7,1% |
| Неутрални цветове | 3,6% | 3,6% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 44,0% | 45,1% |
| Балансиран | 54,0% | 54,9% |
| Ярък и наситен | 2,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 10,0% | 2,0% |
| Нежен | 16,0% | 13,7% |
| Балансиран | 16,0% | 11,8% |
| Смел | 28,0% | 37,2% |
| Изказване | 30,0% | 35,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 46,0% | 43,1% |
| Нежно смесена палитра | 18,0% | 7,8% |
| Балансирана хармония | 8,0% | 13,7% |
| Силно цветово единство | 22,0% | 29,4% |
| Единна палитра | 6,0% | 5,9% |
Кои са най-популярните произведения на Robert Tatin, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Какви са устройствата на аудиторията на Robert Tatin?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 3200 | 65,3% |
| мобилни телефони | 1600 | 32,7% |
| планшети | 100 | 2,0% |
На какви езици говори аудиторията на Robert Tatin?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Таблица с данни
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 300 | 100,0% |
Какви са дневните посещения на Robert Tatin за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Съб 17 Окт | 100 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 100 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 1000 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 200 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 200 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 200 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 200 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 27 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Robert Tatin
Кои произведения на Robert Tatin се отварят най-често?
- Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches на първо място, с 400 посещения или 8% от общия брой прегледи. Над него са класирани 10 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Robert Tatin в ArtsDot.com?
- 4900 посещения за дванадесет месеца: 1300 на страницата на художника и 3600 на неговите произведения.
Кои устройства привличат аудиторията на Robert Tatin?
- Аудиторията идва от компютърни устройства (65%), мобилни телефони (33%) и планшети (2%); компютърни устройства осигуряват 65% от посещенията.
Кои произведения на Robert Tatin пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Смел (Контраст) събират 37% от посещенията, въпреки че представляват само 28% от каталога.