Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Пу Ру (Пу Син-Ю) в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Кратка версия за Пу Ру (Пу Син-Ю)
Хората отварят PEAR FLOWER AND BIRD по-често от всяко друго произведение на Пу Ру (Пу Син-Ю): 200 прехода за дванадесетомесечен период или 4% от общия брой прегледани произведения. AUTUMN COUNTRYSIDE и Kneeling by the River завършват триетапа. Пу Ру (Пу Син-Ю) събра общо 4800 посещения: 1200 на страницата на артиста и 3600 на отделните произведения. Тенденцията е възходяща: с 100% повече посещения в Окт 2026 в сравнение с Сеп 2026. Пикът беше през Юли 2026 с 3800 посещения. Посещенията са разпределени между компютърни устройства (81%), мобилни телефони (17%) и планшети (2%). Една категория се отличава: Монохроматичен (Интензивност на цвета) привлича 23% от посещенията, въпреки че съставлява само 20% от каталога.
Топ 10: най-често разглежданите произведения на Пу Ру (Пу Син-Ю)
Класиране въз основа на реални посещения, а не по резултат от каталога: 10-те произведения на Пу Ру (Пу Син-Ю), отворени най-често в ArtsDot.com през последните дванадесет месеца.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 посещения · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 посещения · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 посещения · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 посещения · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 посещения · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 посещения · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 посещения · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 посещения · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 посещения · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 посещения · 2,1%
Колко популярна е страницата на Пу Ру (Пу Син-Ю) месец след месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи данните в тази графика
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 100 |
| Юли 2026 | 600 | 3200 |
| Авг 2026 | 200 | 100 |
| Сеп 2026 | 100 | 100 |
| Окт 2026 | 300 | 100 |
Колко внимание получават общо произведенията на Пу Ру (Пу Син-Ю)?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои стилове на произведения привличат посетителите на Пу Ру (Пу Син-Ю)?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи данните в тази графика
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 0,0% | 0,0% |
| Мека светлост | 2,0% | 4,3% |
| Светла балансираност | 18,0% | 19,1% |
| Светъл | 80,0% | 76,6% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 66,0% | 66,0% |
| Деликатен цвят | 24,0% | 23,4% |
| Балансирана мекота | 8,0% | 8,5% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 2,1% |
| Ярък цвят | 2,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 58,0% | 57,5% |
| Пастелни тонове | 32,0% | 34,0% |
| Монохромни | 8,0% | 6,4% |
| Земни тонове | 0,0% | 2,1% |
| Залез | 2,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 20,0% | 23,4% |
| Балансиран | 64,0% | 63,8% |
| Ярък и наситен | 16,0% | 12,8% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 50,0% | 48,9% |
| Нежен | 28,0% | 29,8% |
| Балансиран | 8,0% | 8,5% |
| Смел | 8,0% | 8,5% |
| Изказване | 6,0% | 4,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 0,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 2,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 14,0% | 12,8% |
| Единна палитра | 84,0% | 87,2% |
Как се сравняват най-популярните творби на Пу Ру (Пу Син-Ю) през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи данните в тази графика
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони, таблети или компютри: как се разглежда Пу Ру (Пу Син-Ю)?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Покажи данните в тази графика
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 3900 | 81,2% |
| мобилни телефони | 800 | 16,7% |
| планшети | 100 | 2,1% |
На какви езици се чете Пу Ру (Пу Син-Ю)?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Покажи данните в тази графика
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 100 | 33,3% |
| френски | 100 | 33,3% |
| турски | 100 | 33,3% |
Как изглеждат ежедневните посещения на Пу Ру (Пу Син-Ю) и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи данните в тази графика
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пон 12 Окт | 100 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 100 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 100 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
Пу Ру (Пу Син-Ю): бързи отговори
Коя е най-гледаната творба на Пу Ру (Пу Син-Ю)?
- Това е PEAR FLOWER AND BIRD: 200 посещения, което представлява 4% от прегледите на Пу Ру (Пу Син-Ю). Списъкът по-горе включва до номер 10.
Колко посещения получава Пу Ру (Пу Син-Ю)?
- 4800 през последните дванадесетомесечни, от които 1200 на страницата на художника и 3600 на отделните произведения.
Разглеждат ли хората Пу Ру (Пу Син-Ю) на телефон или на компютър?
- И двата: разпределение на посещенията по компютърни устройства (81%), мобилни телефони (17%) и планшети (2%); компютърни устройства води с 81%.
Има ли определен вид творби на Пу Ру (Пу Син-Ю), които са по-популярни сред хората?
- Да, Монохроматичен (Интензивност на цвета): 23% от посещенията за 20% от каталога.