Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Lemaire Louis Marie в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Lemaire Louis Marie: цифрите в няколко реда
Soleil couchant à Villerville е звездата: 100 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 25% от всички прегледи на Lemaire Louis Marie. Следващи са Juin aux arcades и La ferme en montagne. Общо страницата на артиста (300 посещения) и произведенията (400 посещения) съставляват 700. Най-добър месец: Юли 2026 (600 посещения). Посещенията са в полза на Монохроматичен (Интензивност на цвета), като съставляват 50% от посещенията спрямо 29% от каталога.
Lemaire Louis Marie: 4 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от Lemaire Louis Marie.
Кога посещават хората страницата на Lemaire Louis Marie?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 200 | 400 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Кога се разглеждат произведенията на Lemaire Louis Marie?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на Lemaire Louis Marie, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 14,3% | 25,0% |
| Мека сянка | 28,6% | 25,0% |
| Мека светлост | 57,1% | 50,0% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 42,9% | 50,0% |
| Деликатен цвят | 42,9% | 25,0% |
| Балансирана мекота | 0,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 14,3% | 25,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 28,6% | 50,0% |
| Балансиран | 57,1% | 25,0% |
| Ярък и наситен | 14,3% | 25,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 14,3% | 25,0% |
| Нежен | 28,6% | 25,0% |
| Балансиран | 0,0% | 0,0% |
| Смел | 57,1% | 50,0% |
| Изказване | 0,0% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 14,3% | 25,0% |
| Нежно смесена палитра | 14,3% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 0,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 71,4% | 75,0% |
| Единна палитра | 0,0% | 0,0% |
Кои са най-популярните произведения на Lemaire Louis Marie, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soleil couchant à Villervil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| L'Oise à Champagne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La ferme en montagne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Juin aux arcades | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage du Midi (titre fact… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un chemin bordé d'arbres (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le piqueur et ses boeufs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
На какви езици говори аудиторията на Lemaire Louis Marie?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какви са дневните посещения на Lemaire Louis Marie за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Lemaire Louis Marie
Кои произведения на Lemaire Louis Marie се отварят най-често?
- Soleil couchant à Villerville на първо място, с 100 посещения или 25% от общия брой прегледи. Над него са класирани 4 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Lemaire Louis Marie в ArtsDot.com?
- 700 посещения за дванадесет месеца: 300 на страницата на художника и 400 на неговите произведения.
Кои произведения на Lemaire Louis Marie пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Монохроматичен (Интензивност на цвета) събират 50% от посещенията, въпреки че представляват само 29% от каталога.