Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Hugh Mcneil Mcintyre в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Hugh Mcneil Mcintyre накратко
През последните дванадесети месеца Reynaud's Farm е най-гледаната творба на Hugh Mcneil Mcintyre в ArtsDot.com: 200 прехода, което представлява 29% от всички прехода към творбите на художника. След него следват Galloway Shore и Woman in the Market, Anjuna, India, 1995. Общо 800 посещения са направени за Hugh Mcneil Mcintyre: 100 на страницата на художника и 700 на страниците на отделни произведения. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 800 посещения. Посетителите се склонно към Нежен (Контраст): 57% от посещенията са към такива произведения, които съставляват 25% от каталога на художника.
4-те най-гледани произведения на Hugh Mcneil Mcintyre
Това са 4-те произведения на Hugh Mcneil Mcintyre, които са отваряни най-често в ArtsDot.com през последните дванадесет месеца, подредени по брой прегледи.
Колко души посещават страницата на Hugh Mcneil Mcintyre всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 100 | 700 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Колко често се разглеждат произведенията на Hugh Mcneil Mcintyre?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират посетителите на Hugh Mcneil Mcintyre?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 0,0% | 0,0% |
| Мека светлост | 8,3% | 0,0% |
| Светла балансираност | 75,0% | 85,7% |
| Светъл | 16,7% | 14,3% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 0,0% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 8,3% | 0,0% |
| Балансирана мекота | 41,7% | 28,6% |
| Ясно изразени цветове | 50,0% | 71,4% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Пастелни тонове | 50,0% | 71,4% |
| Неутрални цветове | 30,0% | 28,6% |
| Земни тонове | 10,0% | 0,0% |
| Природа | 10,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 0,0% | 0,0% |
| Балансиран | 25,0% | 28,6% |
| Ярък и наситен | 75,0% | 71,4% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 66,7% | 42,9% |
| Нежен | 25,0% | 57,1% |
| Балансиран | 0,0% | 0,0% |
| Смел | 8,3% | 0,0% |
| Изказване | 0,0% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 8,3% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 8,3% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 25,0% | 42,9% |
| Единна палитра | 58,3% | 57,1% |
Кои произведения на Hugh Mcneil Mcintyre са най-гледани месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Lochrutton, 1992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset, Fort William | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lavender Distillery, Vauclu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reynaud's Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| River Nith above Friars' Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barleyfields, Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in the Market, Anjuna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Farm Buildings on the Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици говорят посетителите на Hugh Mcneil Mcintyre?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко посещения получава Hugh Mcneil Mcintyre всеки ден и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
Въпроси за Hugh Mcneil Mcintyre в ArtsDot.com
Кои произведения на Hugh Mcneil Mcintyre са най-популярни?
- Reynaud's Farm е най-популярното произведение с 200 посещения (29% от всички прегледи на Hugh Mcneil Mcintyre). Класацията по-горе представя 4-те най-гледани произведения.
Колко души разглеждат Hugh Mcneil Mcintyre в ArtsDot.com?
- През последните дванадесети месеца Hugh Mcneil Mcintyre е получил 800 посещения: 100 на страницата на артиста и 700 на страниците на отделни произведения.
Какви произведения предпочитат посетителите на Hugh Mcneil Mcintyre?
- Те предпочитат Нежен (Контраст): 57% от посещенията, срещу 25% от каталога на художника.