Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Henry Sandercock в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Кратка версия за Henry Sandercock
Хората отварят The final stroke по-често от всяко друго произведение на Henry Sandercock: 300 прехода за дванадесетомесечен период или 27% от общия брой прегледани произведения. Shouting at the Caddie и Measuring Up завършват триетапа. Henry Sandercock събра общо 1200 посещения: 100 на страницата на артиста и 1100 на отделните произведения. Пикът беше през Юли 2026 с 1100 посещения. Една категория се отличава: Нежен (Контраст) привлича 91% от посещенията, въпреки че съставлява само 68% от каталога.
Топ 8: най-често разглежданите произведения на Henry Sandercock
Класиране въз основа на реални посещения, а не по резултат от каталога: 8-те произведения на Henry Sandercock, отворени най-често в ArtsDot.com през последните дванадесет месеца.
-
1
The final stroke
300 посещения · 27,3%
-
2
Shouting at the Caddie
200 посещения · 18,2%
-
3
Measuring Up
100 посещения · 9,1%
-
4
The Lethargic Golfers
100 посещения · 9,1%
-
5
Frustration On The Golf Course
100 посещения · 9,1%
-
6
The Golfer Disturbed by a Windy Blast
100 посещения · 9,1%
-
7
Donkeys On The Golf Course
100 посещения · 9,1%
-
8
The attacked golfer
100 посещения · 9,1%
Колко популярна е страницата на Henry Sandercock месец след месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи данните в тази графика
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 100 |
| Юли 2026 | 100 | 1000 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
| Окт 2026 | 0 | 0 |
Колко внимание получават общо произведенията на Henry Sandercock?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои стилове на произведения привличат посетителите на Henry Sandercock?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи данните в тази графика
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 5,3% | 0,0% |
| Мека светлост | 42,1% | 36,4% |
| Светла балансираност | 42,1% | 54,5% |
| Светъл | 10,5% | 9,1% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 63,2% | 72,7% |
| Деликатен цвят | 21,1% | 9,1% |
| Балансирана мекота | 15,8% | 18,2% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 52,6% | 54,5% |
| Балансиран | 42,1% | 45,5% |
| Ярък и наситен | 5,3% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 10,5% | 0,0% |
| Нежен | 68,4% | 90,9% |
| Балансиран | 10,5% | 0,0% |
| Смел | 10,5% | 9,1% |
| Изказване | 0,0% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 36,8% | 45,5% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 10,5% | 18,2% |
| Силно цветово единство | 15,8% | 9,1% |
| Единна палитра | 36,8% | 27,3% |
Как се сравняват най-популярните творби на Henry Sandercock през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи данните в тази графика
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The attacked golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Surprised Golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Golfing Moves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The School Boy Golfers In T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer Disturbed by a W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Roadmen disturbed by th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The furious golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frustration On The Golf Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer being disturbed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hopelessly Bunkered | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се чете Henry Sandercock?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Как изглеждат ежедневните посещения на Henry Sandercock и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи данните в тази графика
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 27 Ноем (прогноза) | 0 |
Henry Sandercock: бързи отговори
Коя е най-гледаната творба на Henry Sandercock?
- Това е The final stroke: 300 посещения, което представлява 27% от прегледите на Henry Sandercock. Списъкът по-горе включва до номер 8.
Колко посещения получава Henry Sandercock?
- 1200 през последните дванадесетомесечни, от които 100 на страницата на художника и 1100 на отделните произведения.
Има ли определен вид творби на Henry Sandercock, които са по-популярни сред хората?
- Да, Нежен (Контраст): 91% от посещенията за 68% от каталога.