Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Harry Rutherford в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Кратка версия за Harry Rutherford
Хората отварят Sunday Afternoon, Hyde по-често от всяко друго произведение на Harry Rutherford: 1000 прехода за дванадесетомесечен период или 44% от общия брой прегледани произведения. Mill Girls, Ashton, Lancashire и The Custodian завършват триетапа. Harry Rutherford събра общо 1200 посещения: 400 на страницата на артиста и 800 на отделните произведения. Тенденцията е възходяща: с 100% повече посещения в Окт 2026 в сравнение с Сеп 2026. Пикът беше през Юли 2026 с 500 посещения. Една категория се отличава: Тъмен (Яркост) привлича 43% от посещенията, въпреки че съставлява само 4% от каталога.
Топ 8: най-често разглежданите произведения на Harry Rutherford
Класиране въз основа на реални посещения, а не по резултат от каталога: 8-те произведения на Harry Rutherford, отворени най-често в ArtsDot.com през последните дванадесет месеца.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1000 посещения · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 посещения · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 посещения · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 посещения · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 посещения · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 посещения · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 посещения · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 посещения · 4,3%
Колко популярна е страницата на Harry Rutherford месец след месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи данните в тази графика
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 300 | 200 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 200 |
| Окт 2026 | 0 | 400 |
Колко внимание получават общо произведенията на Harry Rutherford?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои стилове на произведения привличат посетителите на Harry Rutherford?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи данните в тази графика
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 3,9% | 43,5% |
| Мека сянка | 42,3% | 21,7% |
| Мека светлост | 34,6% | 34,8% |
| Светла балансираност | 11,5% | 0,0% |
| Светъл | 7,7% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 30,8% | 30,4% |
| Деликатен цвят | 61,5% | 69,6% |
| Балансирана мекота | 7,7% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 68,4% | 100,0% |
| Неутрални цветове | 26,3% | 0,0% |
| Тъмни нюанси | 5,3% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 19,2% | 26,1% |
| Балансиран | 76,9% | 73,9% |
| Ярък и наситен | 3,9% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 19,2% | 0,0% |
| Нежен | 30,8% | 69,6% |
| Балансиран | 19,2% | 4,3% |
| Смел | 7,7% | 17,4% |
| Изказване | 23,1% | 8,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 11,5% | 13,0% |
| Нежно смесена палитра | 19,2% | 17,4% |
| Балансирана хармония | 23,1% | 21,7% |
| Силно цветово единство | 42,3% | 47,8% |
| Единна палитра | 3,9% | 0,0% |
Как се сравняват най-популярните творби на Harry Rutherford през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи данните в тази графика
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се чете Harry Rutherford?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Как изглеждат ежедневните посещения на Harry Rutherford и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи данните в тази графика
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 100 |
| Вт 20 Окт | 100 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 1000 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем | 0 |
| Съб 7 Ноем | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 27 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 28 Ноем (прогноза) | 0 |
Harry Rutherford: бързи отговори
Коя е най-гледаната творба на Harry Rutherford?
- Това е Sunday Afternoon, Hyde: 1000 посещения, което представлява 44% от прегледите на Harry Rutherford. Списъкът по-горе включва до номер 8.
Колко посещения получава Harry Rutherford?
- 1200 през последните дванадесетомесечни, от които 400 на страницата на художника и 800 на отделните произведения.
Има ли определен вид творби на Harry Rutherford, които са по-популярни сред хората?
- Да, Тъмен (Яркост): 43% от посещенията за 4% от каталога.