Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Edmund Marriner Gill в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Edmund Marriner Gill: цифрите в няколко реда
A Scene at Muswell Hill е звездата: 500 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 42% от всички прегледи на Edmund Marriner Gill. Следващи са River with Rapids и Mill in Ruins on the Banks of the River Usk. Общо страницата на артиста (600 посещения) и произведенията (1000 посещения) съставляват 1600. Интересът спадна с 60% в периода от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-добър месец: Юли 2026 (700 посещения). Посещенията са в полза на Единна палитра (Цветова хармония), като съставляват 75% от посещенията спрямо 40% от каталога.
Edmund Marriner Gill: 8 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от Edmund Marriner Gill.
-
1
A Scene at Muswell Hill, 1855
500 посещения · 41,7%
-
2
River with Rapids, 1876
100 посещения · 8,3%
-
3
Mill in Ruins on the Banks of the River Usk, 1858
100 посещения · 8,3%
-
4
Waterfall near Pont y Mynach, 1872
100 посещения · 8,3%
-
5
The Waterfall, 1867
100 посещения · 8,3%
-
6
Matlock Dale, Derbyshire
100 посещения · 8,3%
-
7
A Welsh Mountain Torrent
100 посещения · 8,3%
-
8
The Waterfall
100 посещения · 8,3%
Кога посещават хората страницата на Edmund Marriner Gill?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 200 | 0 |
| Юли 2026 | 100 | 600 |
| Авг 2026 | 200 | 300 |
| Сеп 2026 | 100 | 100 |
Кога се разглеждат произведенията на Edmund Marriner Gill?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на Edmund Marriner Gill, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,7% | 0,0% |
| Мека сянка | 40,0% | 41,7% |
| Мека светлост | 46,7% | 58,3% |
| Светла балансираност | 6,7% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 6,7% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 53,3% | 66,7% |
| Балансирана мекота | 40,0% | 33,3% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 13,3% | 0,0% |
| Балансиран | 86,7% | 100,0% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 0,0% | 0,0% |
| Нежен | 0,0% | 0,0% |
| Балансиран | 26,7% | 25,0% |
| Смел | 26,7% | 33,3% |
| Изказване | 46,7% | 41,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 0,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 13,3% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 6,7% | 8,3% |
| Силно цветово единство | 40,0% | 16,7% |
| Единна палитра | 40,0% | 75,0% |
Кои са най-популярните произведения на Edmund Marriner Gill, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Lledr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River with Rapids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Scene on the River Conway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Yellowstone Falls, Wyom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Mountain Torrent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Waterfall, Inversnaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Grounds at Ashr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall near Pont y Mynach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Falls in the River Clyde, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matlock Dale, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
На какви езици говори аудиторията на Edmund Marriner Gill?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какви са дневните посещения на Edmund Marriner Gill за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 100 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Edmund Marriner Gill
Кои произведения на Edmund Marriner Gill се отварят най-често?
- A Scene at Muswell Hill на първо място, с 500 посещения или 42% от общия брой прегледи. Над него са класирани 8 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Edmund Marriner Gill в ArtsDot.com?
- 1600 посещения за дванадесет месеца: 600 на страницата на художника и 1000 на неговите произведения.
Кои произведения на Edmund Marriner Gill пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Единна палитра (Цветова хармония) събират 75% от посещенията, въпреки че представляват само 40% от каталога.