Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на (Brother) Antoine Le Nain в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
(Brother) Antoine Le Nain: цифрите в няколко реда
The Happy Family е звездата: 100 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 8% от всички прегледи на (Brother) Antoine Le Nain. Следващи са The Peasant Meal и Smokers in an Interior. Общо страницата на артиста (400 посещения) и произведенията (1000 посещения) съставляват 1400. Най-добър месец: Юли 2026 (1400 посещения). Посещенията са в полза на Приглушен (Насищане на цвета), като съставляват 83% от посещенията спрямо 48% от каталога.
(Brother) Antoine Le Nain: 10 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от (Brother) Antoine Le Nain.
-
1
The Happy Family, 1642
100 посещения · 8,3%
-
2
The Peasant Meal, 1642
100 посещения · 8,3%
-
3
Smokers in an Interior, 1643
100 посещения · 8,3%
-
4
Peasant Family, 1640
100 посещения · 8,3%
-
5
Bacchus and Ariadne, 1635
100 посещения · 8,3%
-
6
Four Figures at Table, 1630
100 посещения · 8,3%
-
7
Venus at the Forge of Vulcan, 1641
100 посещения · 8,3%
-
8
The peasant meal
100 посещения · 8,3%
-
9
The Last Supper
100 посещения · 8,3%
-
10
Small card players
100 посещения · 8,3%
Кога посещават хората страницата на (Brother) Antoine Le Nain?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 400 | 1000 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Кога се разглеждат произведенията на (Brother) Antoine Le Nain?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на (Brother) Antoine Le Nain, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Атмосфера | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Класически | 33,3% | 50,0% |
| Носталгичен | 33,3% | 25,0% |
| Земни тонове | 16,7% | 25,0% |
| Безмятежен | 16,7% | 0,0% |
| Емоционален тон | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Успокояващ и топъл | 33,3% | 50,0% |
| Поразяващ | 33,3% | 50,0% |
| Меланхоличен | 16,7% | 0,0% |
| Спокоен | 16,7% | 0,0% |
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 76,0% | 100,0% |
| Мека сянка | 16,0% | 0,0% |
| Мека светлост | 8,0% | 0,0% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 48,0% | 83,3% |
| Деликатен цвят | 40,0% | 16,7% |
| Балансирана мекота | 8,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 4,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 74,0% | 91,7% |
| Балансиран | 22,0% | 8,3% |
| Ярък и наситен | 4,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 12,0% | 16,7% |
| Нежен | 10,0% | 8,3% |
| Балансиран | 22,0% | 25,0% |
| Смел | 22,0% | 50,0% |
| Изказване | 34,0% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 8,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 24,0% | 16,7% |
| Балансирана хармония | 24,0% | 25,0% |
| Силно цветово единство | 42,0% | 58,3% |
| Единна палитра | 2,0% | 0,0% |
Кои са най-популярните произведения на (Brother) Antoine Le Nain, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Smokers in an Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Peasant Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Peasant Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Peasants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Happy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Blacksmith at His Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Supper at Emmaus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The rest of the rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Figures at Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
На какви езици говори аудиторията на (Brother) Antoine Le Nain?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какви са дневните посещения на (Brother) Antoine Le Nain за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 100 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 100 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 100 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за (Brother) Antoine Le Nain
Кои произведения на (Brother) Antoine Le Nain се отварят най-често?
- The Happy Family на първо място, с 100 посещения или 8% от общия брой прегледи. Над него са класирани 10 произведения.
Колко голяма е аудиторията на (Brother) Antoine Le Nain в ArtsDot.com?
- 1400 посещения за дванадесет месеца: 400 на страницата на художника и 1000 на неговите произведения.
Кои произведения на (Brother) Antoine Le Nain пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Приглушен (Насищане на цвета) събират 83% от посещенията, въпреки че представляват само 48% от каталога.