Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Arthur Rothstein в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Arthur Rothstein: цифрите в няколко реда
Mountain People, Garrett County, Maryland е звездата: 100 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 17% от всички прегледи на Arthur Rothstein. Следващи са Skull, Badlands, South Dakota и Clarence Tilton and Pearl Rood, Oswego County, New York, Bachelor Farmers, New York. Общо страницата на артиста (400 посещения) и произведенията (500 посещения) съставляват 900. Интересът спадна с 100% в периода от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-добър месец: Юли 2026 (700 посещения). Посещенията са в полза на Нежен (Контраст), като съставляват 50% от посещенията спрямо 21% от каталога.
Arthur Rothstein: 6 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от Arthur Rothstein.
-
1
Mountain People, Garrett County, Maryland, 1936
100 посещения · 16,7%
-
2
Skull, Badlands, South Dakota, 1936
100 посещения · 16,7%
-
3
Clarence Tilton and Pearl Rood, Oswego County, New York, Bachelor Farmers, New York, 1937
100 посещения · 16,7%
-
4
Beer Tavern, Peoria, Illinois, 1938
100 посещения · 16,7%
-
5
Girl at Gee, 1937
100 посещения · 16,7%
-
6
Copper Pit, Ruth, Nevada, 1940
100 посещения · 16,7%
Кога посещават хората страницата на Arthur Rothstein?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 200 | 500 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Кога се разглеждат произведенията на Arthur Rothstein?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на Arthur Rothstein, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 4,2% | 16,7% |
| Мека сянка | 41,7% | 33,3% |
| Мека светлост | 29,2% | 33,3% |
| Светла балансираност | 25,0% | 16,7% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 95,8% | 100,0% |
| Деликатен цвят | 4,2% | 0,0% |
| Балансирана мекота | 0,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 100,0% | 100,0% |
| Балансиран | 0,0% | 0,0% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 4,2% | 0,0% |
| Нежен | 20,8% | 50,0% |
| Балансиран | 12,5% | 0,0% |
| Смел | 25,0% | 33,3% |
| Изказване | 37,5% | 16,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 4,2% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 4,2% | 16,7% |
| Балансирана хармония | 20,8% | 16,7% |
| Силно цветово единство | 4,2% | 0,0% |
| Единна палитра | 66,7% | 66,7% |
Кои са най-популярните произведения на Arthur Rothstein, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pettway family group. Gee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skull, Badlands, South Dako… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inhabitants of Gees Bend, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Logs Coming up Conveyor int… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Dodson and One of her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain People, Garrett Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farmer Who will be Resettle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plowing at Gee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Bailey Nicholson, Shen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South Dakota Drought Refuge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици говори аудиторията на Arthur Rothstein?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какви са дневните посещения на Arthur Rothstein за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Arthur Rothstein
Кои произведения на Arthur Rothstein се отварят най-често?
- Mountain People, Garrett County, Maryland на първо място, с 100 посещения или 17% от общия брой прегледи. Над него са класирани 6 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Arthur Rothstein в ArtsDot.com?
- 900 посещения за дванадесет месеца: 400 на страницата на художника и 500 на неговите произведения.
Кои произведения на Arthur Rothstein пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Нежен (Контраст) събират 50% от посещенията, въпреки че представляват само 21% от каталога.