Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Амброаз Луи Гарнерей в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Амброаз Луи Гарнерей накратко
През последните дванадесети месеца COMBAT NAVAL е най-гледаната творба на Амброаз Луи Гарнерей в ArtsDot.com: 600 прехода, което представлява 14% от всички прехода към творбите на художника. След него следват Pirate Ship и Confiance Kent Fight. Общо 5700 посещения са направени за Амброаз Луи Гарнерей: 2200 на страницата на художника и 3500 на страниците на отделни произведения. Вниманието нараства: посещенията се увеличиха с 200% от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 4100 посещения. Потребителите разглеждат съдържанието на компютърни устройства (81%) и мобилни телефони (19%). Посетителите се склонно към Балансиран (Интензивност на цвета): 70% от посещенията са към такива произведения, които съставляват 50% от каталога на художника.
10-те най-гледани произведения на Амброаз Луи Гарнерей
Това са 10-те произведения на Амброаз Луи Гарнерей, които са отваряни най-често в ArtsDot.com през последните дванадесет месеца, подредени по брой прегледи.
-
1
COMBAT NAVAL
600 посещения · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 посещения · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 посещения · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 посещения · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 посещения · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 посещения · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 посещения · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 посещения · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 посещения · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 посещения · 4,5%
Колко души посещават страницата на Амброаз Луи Гарнерей всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 1300 | 2800 |
| Авг 2026 | 200 | 200 |
| Сеп 2026 | 700 | 500 |
Колко често се разглеждат произведенията на Амброаз Луи Гарнерей?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират посетителите на Амброаз Луи Гарнерей?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 10,0% | 4,5% |
| Мека сянка | 20,0% | 9,1% |
| Мека светлост | 26,0% | 31,8% |
| Светла балансираност | 34,0% | 43,2% |
| Светъл | 10,0% | 11,4% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 48,0% | 29,5% |
| Деликатен цвят | 30,0% | 36,4% |
| Балансирана мекота | 18,0% | 34,1% |
| Ясно изразени цветове | 4,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 50,0% | 60,0% |
| Земни тонове | 40,5% | 40,0% |
| Пастелни тонове | 4,8% | 0,0% |
| Тъмни нюанси | 2,4% | 0,0% |
| Природа | 2,4% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 42,0% | 15,9% |
| Балансиран | 50,0% | 70,5% |
| Ярък и наситен | 8,0% | 13,6% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 8,0% | 4,5% |
| Нежен | 16,0% | 4,5% |
| Балансиран | 14,0% | 2,3% |
| Смел | 20,0% | 36,4% |
| Изказване | 42,0% | 52,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 30,0% | 27,3% |
| Нежно смесена палитра | 8,0% | 11,4% |
| Балансирана хармония | 14,0% | 4,5% |
| Силно цветово единство | 28,0% | 22,7% |
| Единна палитра | 20,0% | 34,1% |
Кои произведения на Амброаз Луи Гарнерей са най-гледани месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Какви устройства използват посетителите на Амброаз Луи Гарнерей?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 4600 | 80,7% |
| мобилни телефони | 1100 | 19,3% |
На какви езици говорят посетителите на Амброаз Луи Гарнерей?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте статистиката
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 400 | 44,4% |
| испански | 200 | 22,2% |
| корейски | 200 | 22,2% |
| английски | 100 | 11,1% |
Колко посещения получава Амброаз Луи Гарнерей всеки ден и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 200 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 100 |
| Пон 5 Окт | 100 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 200 |
| Пет 9 Окт | 100 |
| Съб 10 Окт | 100 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 200 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
Въпроси за Амброаз Луи Гарнерей в ArtsDot.com
Кои произведения на Амброаз Луи Гарнерей са най-популярни?
- COMBAT NAVAL е най-популярното произведение с 600 посещения (14% от всички прегледи на Амброаз Луи Гарнерей). Класацията по-горе представя 10-те най-гледани произведения.
Колко души разглеждат Амброаз Луи Гарнерей в ArtsDot.com?
- През последните дванадесети месеца Амброаз Луи Гарнерей е получил 5700 посещения: 2200 на страницата на артиста и 3500 на страниците на отделни произведения.
От какви устройства сърфират посетителите на Амброаз Луи Гарнерей?
- Повечето са от компютърни устройства (81%) и мобилни телефони (19%): 81% от посещенията идват от компютърни устройства.
Какви произведения предпочитат посетителите на Амброаз Луи Гарнерей?
- Те предпочитат Балансиран (Интензивност на цвета): 70% от посещенията, срещу 50% от каталога на художника.