Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Адриен Ван Утрехт в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Кратка версия за Адриен Ван Утрехт
Хората отварят The Pantry по-често от всяко друго произведение на Адриен Ван Утрехт: 400 прехода за дванадесетомесечен период или 21% от общия брой прегледани произведения. Still Life with Lovers и Still-Life with Grapes завършват триетапа. Адриен Ван Утрехт събра общо 3300 посещения: 1800 на страницата на артиста и 1500 на отделните произведения. Тенденцията е възходяща: с 267% повече посещения в Сеп 2026 в сравнение с Авг 2026. Пикът беше през Юли 2026 с 1800 посещения. Посещенията са разпределени между компютърни устройства (88%), мобилни телефони (9%) и планшети (3%). Една категория се отличава: Носталгичен (Емоционален тон) привлича 33% от посещенията, въпреки че съставлява само 17% от каталога.
Топ 8: най-често разглежданите произведения на Адриен Ван Утрехт
Класиране въз основа на реални посещения, а не по резултат от каталога: 8-те произведения на Адриен Ван Утрехт, отворени най-често в ArtsDot.com през последните дванадесет месеца.
-
1
The Pantry, 1642
400 посещения · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 посещения · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 посещения · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 посещения · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 посещения · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 посещения · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 посещения · 5,3%
-
8
Basse cour
100 посещения · 5,3%
Колко популярна е страницата на Адриен Ван Утрехт месец след месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи данните в тази графика
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 600 | 1200 |
| Авг 2026 | 100 | 200 |
| Сеп 2026 | 1000 | 100 |
Колко внимание получават общо произведенията на Адриен Ван Утрехт?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои стилове на произведения привличат посетителите на Адриен Ван Утрехт?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи данните в тази графика
| Емоционален тон | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 33,3% | 44,4% |
| Носталгичен | 16,7% | 33,3% |
| Спокоен | 16,7% | 22,2% |
| Успокояващ и топъл | 16,7% | 0,0% |
| Драматичен | 16,7% | 0,0% |
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 68,8% | 84,2% |
| Мека сянка | 31,2% | 15,8% |
| Мека светлост | 0,0% | 0,0% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 37,5% | 36,8% |
| Деликатен цвят | 43,8% | 47,4% |
| Балансирана мекота | 12,5% | 15,8% |
| Ясно изразени цветове | 6,2% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 68,8% | 63,2% |
| Балансиран | 25,0% | 36,8% |
| Ярък и наситен | 6,2% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 6,2% | 0,0% |
| Нежен | 25,0% | 5,3% |
| Балансиран | 12,5% | 21,1% |
| Смел | 31,2% | 47,4% |
| Изказване | 25,0% | 26,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 0,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 37,5% | 47,4% |
| Силно цветово единство | 50,0% | 52,6% |
| Единна палитра | 12,5% | 0,0% |
Как се сравняват най-популярните творби на Адриен Ван Утрехт през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи данните в тази графика
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Стил Лифт със Заек и Птици… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Сцена със скакал и зеленчуц… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони, таблети или компютри: как се разглежда Адриен Ван Утрехт?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Покажи данните в тази графика
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 2900 | 87,9% |
| мобилни телефони | 300 | 9,1% |
| планшети | 100 | 3,0% |
На какви езици се чете Адриен Ван Утрехт?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Покажи данните в тази графика
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| немски | 400 | 40,0% |
| английски | 300 | 30,0% |
| датски | 200 | 20,0% |
| италиански | 100 | 10,0% |
Как изглеждат ежедневните посещения на Адриен Ван Утрехт и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи данните в тази графика
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пон 21 Сеп | 300 |
| Вт 22 Сеп | 100 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 100 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 100 |
| Вт 6 Окт | 200 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 300 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт (прогноза) | 200 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 200 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 200 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 300 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 200 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 300 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 300 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 200 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 300 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
Адриен Ван Утрехт: бързи отговори
Коя е най-гледаната творба на Адриен Ван Утрехт?
- Това е The Pantry: 400 посещения, което представлява 21% от прегледите на Адриен Ван Утрехт. Списъкът по-горе включва до номер 8.
Колко посещения получава Адриен Ван Утрехт?
- 3300 през последните дванадесетомесечни, от които 1800 на страницата на художника и 1500 на отделните произведения.
Разглеждат ли хората Адриен Ван Утрехт на телефон или на компютър?
- И двата: разпределение на посещенията по компютърни устройства (88%), мобилни телефони (9%) и планшети (3%); компютърни устройства води с 88%.
Има ли определен вид творби на Адриен Ван Утрехт, които са по-популярни сред хората?
- Да, Носталгичен (Емоционален тон): 33% от посещенията за 17% от каталога.